Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Emma Wong Ms. Emma Wong
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
Shenzhen Apex Artcrafts Co,.LTD

Shenzhen Apex Artcrafts Co,.LTD

apex@aapex.cn

86-0755-89964050-8014

Shenzhen Apex Artcrafts Co,.LTD
HomeПроизводиДржач за приказДржач за прикажување на играчки
Product Categories

Држач за прикажување на играчки (Total 4 Products)

Категории на производи од Држач за прикажување на играчки , ние сме специјализирани производители од Кина, Приказ на играчки , Акрилен играчки приказ добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Случај за прикажување на акрилни играчки R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Подни акрилни секси играчки приказ

Бренд: АПЕКС

Пакување: ПЕ торба + ЕПЕ заштитник + 1 парче / ctn

Способност за снабдување: 3000pcs/month

Постојат многу прикази за трговија на мало за чување секс играчки без користење производи специјално дизајнирани за таа намена. Но, има голем број на интересни одлики за дизајн на екранот за малопродажни производи кои се дизајнирани за организирање...
ОЕМ / ОДМ Акрилен секс играчка со LED светла

Бренд: АПЕКС

Пакување: ПЕ торба + ЕПЕ заштитник + 1 парче / ctn

Способност за снабдување: 3000pcs/month

Постојат многу прикази за трговија на мало за чување секс играчки без користење производи специјално дизајнирани за таа намена. Но, има голем број на интересни одлики за дизајн на екранот за малопродажни производи кои се дизајнирани за организирање...
Обичај изработена полица за акрилни играчки

Бренд: АПЕКС

Пакување: EPS / заштитник за пена + рефус во картон

Способност за снабдување: 80000pcs/month

Обичај изработена полица за акрилни играчки Ова е голема решетка за малопродажба за прикажување на постери во продавниците. Изработена е од железо и акрилик, а големината е 622 * 298 * 200мм. На дното има метални делови, кои би биле опремени со...
Прилагодено сино метално играчко дрво за прикажување на трговија

Бренд: АПЕКС

Пакување: EPS / заштитник за пена + рефус во картон

Способност за снабдување: 80000pcs/month

А-3R0072 прилагодено дрво за прикажување сини метални играчки за трговија Ова прилагодено дрво за прикажување сина играчка е различно меѓу другите дисплеи за малопродажба . Постојат многу вертикални стапчиња за задржување на стоката. За овој држач...

Кина Држач за прикажување на играчки Добавувачи

Убав приказ за играчки може да го привлече вниманието на родителите и децата, тогаш може да има добра продажба од страна на екранот за играчки
Ние се појавивме како лидери во производство, снабдување и извоз на најквалитетен дисплеј со акрилни играчки. Овие дисплеи се изменети според потребите на нашите ценети клиенти. Оваа серија на производи се изработени со употреба на акрилик со врвен квалитет и се фрлаат во прецизна структура за прикажување. Сите наши производи се проверуваат на голем број параметри за квалитет и се достапни по водечки цени на пазарот.

Топла производи

Нови Продукти

Список со поврзани производи