Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Emma Wong Ms. Emma Wong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
Shenzhen Apex Artcrafts Co,.LTD

Shenzhen Apex Artcrafts Co,.LTD

apex@aapex.cn

86-0755-89964050-8014

Shenzhen Apex Artcrafts Co,.LTD

ABOUT US

Shenzhen Apex Artcrafts Co,.LTD

SHENZHEN APEX ARTCRAFTS CO, LTD, shkurtimisht si APEX, i cili është një prodhues i raftave të ekranit OEM & ODM, i themeluar në 2005, i specializuar në sigurimin e një game të gjerë ekranesh akrilike, tregtimesh dhe tregimesh me pakicë për më shumë se 20 vjet. Produktet tona përfshijnë ekranin kozmetik, ekranin e cigareve elektronike, ekranin elektronik të konsumit, ekranin POP, trofeun akrilik / çmimin / organizuesin e përbërjes / kornizën e fotografisë / bllokun e lartësimit / kalendarin / mobiljen / furnizimet e hotelit dhe zyrës, etj. Ata janë shitur në të gjithë në botë, kryesisht në tregjet e SHBA, Evropës dhe Japonisë, shitjet jashtë pushtuan më shumë se 70% të shitjeve tona totale. APEX është e vendosur në rrethin Shenzhen Pingshan, mbulon një sipërfaqe prej 13000 metra katrorë me më shumë se 200 punëtorë të aftë dhe përtej 100 grupe makinerish. Aftësia e prodhimit përfshiu fabrikimin akrilik, fabrikimin metalik, fabrikimin e drurit, formimin e vac, formimin injeksion, shtypjen UV, electroplating, mulliri / router CNC, prerja me lazer, lustrim, shqyrtimin e mëndafshit, vulosje të nxehtë, gdhendje me lazer, aftësitë e eksportit ..... .. Inxhinierët tanë të IQC, IPQC, FQC, OQC, R&D, Inxhinier për Paraqitje, Projektues Grafik Vizual, Inxhinier Strukturor, Hartues Teknik, Inxhinier i Cilësisë përqendrohen në industrinë e shfaqjes me porosi 5+ vjet. Ne jemi krenarë për Kontrollin e Cilësisë, Inxhinierinë, R&D, i bëjmë idetë reale dhe kontrollojmë mirë cilësinë. Përveç kësaj, ne kemi kaluar çertifikata si certifikimi ISO9001 / SGS / BV / TUV, çdo kompani e testimit të çertifikimit të palëve të treta është e mirëpritur. Qëllimi ynë është të sigurojmë produkte me cilësi të lartë, shërbim të klasit të parë, parimi është të arrijmë përfitim reciprok dhe biznes të favorshëm. Mirëpresim ngrohtësisht klientët nga e gjithë bota për të vizituar APEX.

PRODUKTET

PRODUKTE TË REJA

PRODUKTET

Since its inception, we have continuously innovated and improved, operating with integrity, and our products are sold all over the world.

More Products

PRODUKTET

PRODUKTE TË KRIJUARA

KONTAKT

Tel: 86-0755-89964050-8014

Fax: 86-0755-89964051

Celular: +8613534062969

Email: apex@aapex.cn

Adresë: 3 Building,Delux Industrial Park,Lanzhu East Road,Pingshan New District,518118, Shenzhen, Guangdong

Vendi / Rajoni: China

Faqja e internetit: https://www.apexdisplaycn.com

Bossgoo Showroom: http://sq.bossgoo.com/member_judy8086

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim