Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Emma Wong Ms. Emma Wong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
Shenzhen Apex Artcrafts Co,.LTD

Shenzhen Apex Artcrafts Co,.LTD

apex@aapex.cn

86-0755-89964050-8014

Shenzhen Apex Artcrafts Co,.LTD
HomeProdukteMaska për fytyrën e disponueshme

Maska për fytyrën e disponueshme (Total 7 Products)

Kategoritë e produkteve të Maska për fytyrën e disponueshme , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Maska për fytyrën e disponueshme , furnizuesit / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
FDA CE Kina e disponueshme me cilësi të lartë furnizon maskën me ngjyra të fytyrës

Çmimi i njësisë: USD 0.52 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
3000 Piece/Pieces USD 0.52 / Piece/Pieces

markë: APEX

paketim:  Një pako prej 10 (pa kuti të vogël), një kartoni 3000 copë, kartoni që peshon 8 kg. Madhësia e kartonit: 57x33x42 cm.

Aftësia e Furnizimit: 50000000

50 copë 3 shtresa maskë koronaviruse të disponueshme Maska për fytyrën e disponueshme Fijet e qelqit W / O Veshja Latex Falas BFE (efikasiteti i filtrimit bakterial) ≥ 95% E butë dhe e rehatshme, Mbroni shëndetin tuaj Parandaloni ndotjen e shkaktuar...
Kinë me porosi maskë me fabrikë të disponueshme me shumicë, jo të endura 3-fytyra

Çmimi i njësisë: USD 0.52 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
3000 Piece/Pieces USD 0.52 / Piece/Pieces

markë: APEX

paketim:  Një pako prej 10 (pa kuti të vogël), një kartoni 3000 copë, kartoni që peshon 8 kg. Madhësia e kartonit: 57x33x42 cm.

Aftësia e Furnizimit: 50000000

50 copë 3 shtresa maskë koronaviruse të disponueshme Maska për fytyrën e disponueshme Fijet e qelqit W / O Veshja Latex Falas BFE (efikasiteti i filtrimit bakterial) ≥ 95% E butë dhe e rehatshme, Mbroni shëndetin tuaj Parandaloni ndotjen e shkaktuar...
50 copë 3 shtresa maskë koronaviruse të disponueshme

Çmimi i njësisë: USD 0.52 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
3000 Piece/Pieces USD 0.52 / Piece/Pieces

markë: APEX

paketim:  Një pako prej 10 (pa kuti të vogël), një kartoni 3000 copë, kartoni që peshon 8 kg. Madhësia e kartonit: 57x33x42 cm.

Aftësia e Furnizimit: 50000000

50 copë 3 shtresa maskë koronaviruse të disponueshme Maska për fytyrën e disponueshme Fijet e qelqit W / O Veshja Latex Falas BFE (efikasiteti i filtrimit bakterial) ≥ 95% E butë dhe e rehatshme, Mbroni shëndetin tuaj Parandaloni ndotjen e shkaktuar...
Në gjendje të lirë Maska për fytyrën e disponueshme jo të endur me CE

Çmimi i njësisë: USD 0.52 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
3000 Piece/Pieces USD 0.52 / Piece/Pieces

markë: APEX

paketim:  Një pako prej 10 (pa kuti të vogël), një kartoni 3000 copë, kartoni që peshon 8 kg. Madhësia e kartonit: 57x33x42 cm.

Aftësia e Furnizimit: 50000000

50 copë 3 shtresa maskë koronaviruse të disponueshme Maska për fytyrën e disponueshme Fijet e qelqit W / O Veshja Latex Falas BFE (efikasiteti i filtrimit bakterial) ≥ 95% E butë dhe e rehatshme, Mbroni shëndetin tuaj Parandaloni ndotjen e shkaktuar...
Masë për fytyrën e mbrojtjes së disponueshme 3 maskë

Çmimi i njësisë: USD 0.52 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
3000 Piece/Pieces USD 0.52 / Piece/Pieces

markë: APEX

paketim:  Një pako prej 10 (pa kuti të vogël), një kartoni 3000 copë, kartoni që peshon 8 kg. Madhësia e kartonit: 57x33x42 cm.

Aftësia e Furnizimit: 50000000

50 copë 3 shtresa maskë koronaviruse të disponueshme Maska për fytyrën e disponueshme Fijet e qelqit W / O Veshja Latex Falas BFE (efikasiteti i filtrimit bakterial) ≥ 95% E butë dhe e rehatshme, Mbroni shëndetin tuaj Parandaloni ndotjen e shkaktuar...
Në gjendje të lirë Maska për fytyrën e disponueshme

Çmimi i njësisë: USD 0.52 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
3000 Piece/Pieces USD 0.52 / Piece/Pieces

markë: APEX

paketim:  Një pako prej 10 (pa kuti të vogël), një kartoni 3000 copë, kartoni që peshon 8 kg. Madhësia e kartonit: 57x33x42 cm.

Aftësia e Furnizimit: 50000000

50 copë 3 shtresa maskë koronaviruse të disponueshme Maska për fytyrën e disponueshme Fijet e qelqit W / O Veshja Latex Falas BFE (efikasiteti i filtrimit bakterial) ≥ 95% E butë dhe e rehatshme, Mbroni shëndetin tuaj Parandaloni ndotjen e shkaktuar...
Stok 3 Lidhës i disponueshëm Mbroni maskën e fytyrës nga ndotja e ajrit me tela hunde

Çmimi i njësisë: USD 0.52 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
3000 Piece/Pieces USD 0.52 / Piece/Pieces

markë: APEX

paketim:  Një pako prej 10 (pa kuti të vogël), një kartoni 3000 copë, kartoni që peshon 8 kg. Madhësia e kartonit: 57x33x42 cm.

Aftësia e Furnizimit: 50000000

50 copë 3 shtresa maskë koronaviruse të disponueshme Maska për fytyrën e disponueshme Fijet e qelqit W / O Veshja Latex Falas BFE (efikasiteti i filtrimit bakterial) ≥ 95% E butë dhe e rehatshme, Mbroni shëndetin tuaj Parandaloni ndotjen e shkaktuar...

Kinë Maska për fytyrën e disponueshme furnizuesit

Maskë për mbrojtjen e pluhurit të lakut të industrisë, maskë për mbrojtjen e koronaviruseve.
Këtu ju mund të gjeni produktet e lidhura në Maska për fytyrën e disponueshme, ne jemi prodhues profesional të Maska për fytyrën e disponueshme,,,,,. Ne u përqendruam në zhvillimin ndërkombëtar të produkteve të eksportit, prodhimit dhe shitjes. Ne kemi përmirësuar proceset e kontrollit të cilësisë të Maska për fytyrën e disponueshme për të siguruar çdo produkt të kualifikuar të eksportit.
Nëse dëshironi të dini më shumë rreth produkteve në Maska për fytyrën e disponueshme, ju lutemi klikoni detajet e produktit për të parë parametrat, modelet, fotografitë, çmimet dhe informacione të tjera rreth Maska për fytyrën e disponueshme,,,,,.
Çfarëdo që ju jeni një grup ose individ, ne do të bëjmë çmos për t'ju dhënë një mesazh të saktë dhe të plotë rreth Maska për fytyrën e disponueshme!

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta